Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 17° 4°

TOP TOUR UZBEKISTAN

             


                                  ÖZBEKISTAN’A HOŞ GELDINIZ!

Değerli Müşterimiz;

Biz, Özbekistan'in Büyük İpek Yolu üzerinde bulunan;  Taşkent, Semerkand, Buhara, Sahrisabz, Hive, Termiz…gibi efsanevi şehirlerinin bulunduğu bölgede , profesyonel tur operatörlerimiz ve tüm kaliteli servislerimizle müşterilerimize unutulmaz geziler düzenleyen turizm acantasıyız.

Dünyanın ilgisini çeken tarihi eserleri görmek, milli yemeklerden tatmak, milli folklor gösterilerini  seyretmek tur programlarımızın esasını teşkil eder. Özbekistan ve Orta Asya'nın Türkmenistan, Kazakistan (Türkistan), Kırgızistan ve Tacikistan gibi eski şehirleri içine alan; kültürel-bilgisel, spor (dağ trekingi, develerde gezmek, balık tutmak) birleşik gezileri yapmaktayız.

Sizlerin tercihi doğrultusunda; gezilerinizi, bir program dahilinde planlar,  vize davetiyenizi göndeririz.

Bu tür gezilerin iki ülke arasında ilişkilerin gelişmesinde ciddi katkılar olduğu bilinciyle sizleri Özbekistan‘ a davet ediyor; Özbekistan’da uçak, hızlı tren ve modern tur araçlarımızla hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilgilerinize saygıyla sunuyoruz

Adres: 1 Kökseray meydanı, 140157,  4 - Zemin, 411 – odası,                                                                           Semerkand, Özbekistan
Tel/Fax: +998 66 233 43 92
CEP: +998 93 333 22 77
E-posta: camilletours@gmail.com / toptour-travel@mail.ru   
Facebook: https://www.facebook.com/toptouruzbekistan/
Skype:voyageurdumonde777

NOT: Daha fazla bilgi için, bizi arayacağınız gibi; Ankara'da bulunan Temsilciliğimiz ESM Vize Danışmanlık Ltd'den ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

***

Taşkent Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta Vostohny Havalimanı bulunuyor. Özbekistan’ın en önemli havalimanı konumunda olan Vostohny Havalimanı, aynı zamanda Uzbekistan Airways havayolu şirketinin de ana merkezi olma özelliğini taşıyor.

Oldukça geniş ve büyük bir alanı kaplayan Vostohny Havalimanı’na ulaşım da oldukça kolay. Yolcular aynı zamanda uçuş öncesi ve uçuş sonrası havalimanında sunulan hizmetlerden faydalanabiliyor. Şehir merkezine 12 kilometre mesafedeki Vostohy Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, otobüs, transfer aracı ve araç kiralama yöntemleri ile gidebilirsiniz.

Taksi

Vostohny Havalimanı’nda hizmet veren özel firmanın taksileri ile şehir merkezine rahatlıkla gidebilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve en rahat ulaşım seçeneklerinden biri olarak taksiler, sizi yaklaşık 30 dakikada şehir merkezine ulaştırabilir.

Otobüs

Vostohny Havalimanı’ndan kent merkezine gitmek için şehir otobüslerini de kullanabilirsiniz. Taksilere göre daha hesaplı bir ulaşım seçeneği olan şehir otobüsleri sayesinde yaklaşık 45 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüslere günün her saati terminal binası önünden binmeniz mümkün.

Transfer Aracı

Vostohny Havalimanı’ndan şehir merkezine anlaşmış olduğunuz otelin transfer hizmetini kullanarak da gidebilirsiniz. Kalacağınız otelin sizin için sunduğu transfer aracı ve özel şoförü ile havalimanından otelinize beklemeden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezine gitmek için bir diğer ulaşım seçeneği araç kiralama. Havalimanındaki araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve ister kendiniz kullanarak ister özel şoför eşliğinde şehir merkezine gidebilirsiniz.

TAŞKENT'de Görülmesi Gereken Mekanlar
 
En Uygun Taşkent Otelleri
International Hotel Tashkent
MIRAN INTERNATIONAL HOTEL
Hotel Uzbekistan
Le Grande Plaza Hotel
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.87653.8921
Euro4.57284.5911