Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
MAKALELERİNİZİ BEKLİYORUZ

Değerli ziyaretçimiz,

www.altinmiras.com sitemiz, 2011 yılı sonunda 10 yılını doldurmuş bulunuyor. Bizi yılardır takip eden değerli okuyucularımız; Türk Dünyasına yönelik ilk sitelerden olduğunu bilirler. Bilgisayar çağının giderek yenilikler ve kolaylıklar getirmesi, bu tür web sitelerin çoğalmasına da neden olduğu malumunuzdur. Ayrıca, haber kaynağı olarak verdiğimiz birçok sitelerin ücretli oluşu nedeni ile bundan sonra haberlere yer veremeyeceğiz.

Okumayı teşvik etmek, yazarları okuyucuları ile buluşturmak, bu sitemizde yazılarıyla yazarlar köşesinde yer vermek ve ileri de düşündüğümüz dergi için yayın kurulu oluşturmak amacıyla yeni bir yayın dönemine girmiş bulunuyoruz.

15 Aralık 2011 den itibaren, sizlerden gelecek makaleleri beklerken, bu sayfada Türk Dünyası ağırlıklı seçtiğimiz makalelere yer vereceğiz.

Türkiye başta olmak üzere, Türk Cumhuriyetleri ve Türk topluluklarına yönelik makalelerin içeriği; tarih, coğrafya, eğitim, kültür, sanat, turizm, ekoloji, sosyal konular olacak şekilde, siz okuyucuların da yazılarını bekliyoruz.

Makale yazarları, info@altinmiras.com adresimize gönderilen makalelerini, o tarihe kadar bir yılı içinde başka yerde yayınlanmamış olmasını ve sitemizde yayınlandıktan sonra bir yıl içinde başka yerde yayınlanmayacağını kabul etmelidir.

Makale göndereceklerin;

a-Vakıf, dernek ve diğer kurum temsilcileri, öğretim görevlileri, araştırmacılar, yazarlar, şairlerden olması tercih nedenidir.

b-Yazar, ilk gönderilecek makale ile birlikte biyografisini ve internet ortamında bir vesikalık fotoğrafını da göndermelidir.

c-Makale içinde olacak resimler en az  500 kb olabilir.

d-Makaleler Times New Roman 12 punta olarak yazılmalı, Türkiye Türkçesi ile olmalıdır.

e-Makalenin kaç sayfa olacağına dair sınırlama yoktur.

f-Kaynak varsa, makalelerin sonunda yer almalıdır.

g- Gönderilen makalelerin içeriğinden yazarları sorumlu olacağı unutulmamalıdır.

Saygıyla duyurulur.

ALTIN MİRAS

  
2196 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.67455.6973
Euro6.27036.2955