Hava Durumu
NAVRUZ İÇİN PLANLANAN BİR DİZİ PLANLANAN FAALİYET İPTAL EDİLDİ

Bakanlar, halkın düzenini ve güvenliğini sağlama konularına odaklanan uluslararası Navruz tatilinin hazırlanması ve kutlanmasına yönelik video konferansı tamamladılar.

Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Shavkat Mirziyayev'in "2020'de Navruz kutlamaları için hazırlıkları devirdiğini" belirtmek gerekir. Boşluk olmasına rağmen, insanlar ticaretin boyunduruğunda ve insanlar uyum içinde.

Açık hava dükkanları, el sanatları, kitapçılar, bahar yemekleri içeren geniş yemek odaları, ulusal yataklar, soslar ve şömineler kurulacak.

Bahçelerde, meydanlarda, kuklalar, güreşçiler, palyaçolar, kuklalar, kuş gözlemcileri, çıngıraklı yılanlar, halatlar, halatlar ve uçurtmalar için yarışmalar olacak.

Festival süresince ülkemizde yaşayan farklı milletlerden çeşitli sanatsal temsillerin yanı sıra folklor ve etnografik grupların konserleri düzenlenecek.

Günümüzde, hayır kurumu uluslararası hayır kurumu kazanma geleneği haline gelmiştir. 14 ve 15 Mart tarihlerinde "Yurt Yurt", bir hayır kurumu düzenlemek ve organize etmek için bir hayır kurumu düzenledi.

Uygun şekilde uygulanan önleyici tedbirler, nüfusun ve yerel nüfusun yeni alanlarında yeni COVID-19 koronavirüslerinin tanıtılması ve korozyonu için tıbbi gözetim güçlendirilecektir. Bununla birlikte, bu tür enfeksiyonlar dikkate alınmıştır ve yabancı ziyaretçilerin katılımıyla bir dizi yerel ve uluslararası düzey güvenlik açısından kaldırılmaktadır.

Özellikle 31 Mart 1 Nisan'da düzenlenen Hiva şehri Taşkent'teki Navruz maratonu kutlamalarının arifesinde. - 16 Nisan'da tarafımızdan alınan önlemler iptal edildi.

Navruz, ticaret, barış ve düzen, barış, kültür, içişleri, acil servisler, Mahalla ve Maliye Bakanlığı alanlarında çok yönlü etkinlikler ve faaliyetler düzenlemektedir.

https://pv.uz/u  14.02.2020

  
116 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84666.8741
Euro7.72557.7564