Hava Durumu
UZBEK JEWELLERY FAİR -2020” KUYUMCULUK FUARI

8-10 Mayıs 2020 tarihleri arasında Taşkent Gençlik ve Yaratıcılık Sarayı'nda “Uzbek Jewellery Fair -2020” Kuyumculuk Fuarı yapılacaktır.

Fuara katılımcılar için kolaylık sağlamak üzere ata karnesi benzeri bir uygulamanın başlatılması öngörülmektedir. Ürünler fuar çerçevesinde 3 gün boyunca satılabilecek, ülkenin gümrük ve vergi yasalarına göre ödemeler yapılacaktır. Fuar saatlerinden sonra ürünlerin güvenliği devlet tarafından sağlanmaktadır.
Özellikle altını çizmek gerekli ki potansiyel Özbek müşteriler Türkiye'den katılacak kuyumcular ve sanayicileri sabırsızlıkla beklemektedir. Türk menşeli mücevheratlar ve kuyumculuk imalat ekipmanları Özbekistan'da çok ün kazanmış ve fuar çerçevesinde kendi müşterilerini bulacağına inanıyor. İki ülke arasında işbirliğini güçlendirmek adına, bu yıl
birincisi düzenlenecek olan fuarda kardeş ülke Türkiye'nin kuyumcularını aralarında görmekten onur duyacağını dile getiriyor..                        

Ayrıca detaylı bilgi almak isteyen firmalar +998903700848 (whatsap da dahil) irtibat numarasıyla iletişime geçebileceklerdir
  
231 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113