Hava Durumu
PAKİSTAN VE ÖZBEKİSTAN İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Etno spor Konfederasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen 3. Uluslararası Etnospor Forumu'nda Pakistan ve Özbekistanlı mevkidaşları ile gençlik ve spor alanında iş birliği protokolü imzaladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonunca Antalya'da düzenlenen 3. Uluslararası Etnospor Forumunda Pakistan ve Özbekistanlı mevkidaşları ile bir araya geldi.

Bakan Kasapoğlu, ilk olarak Pakistan İslam Cumhuriyeti Eyaletler arası Koordinasyondan Sorumlu Federal Bakanı Fehmida Mirza ile heyetler arası toplantı yaptı. Görüşme sonunda Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Pakistan İslam Cumhuriyeti Eyaletlerarası Koordinasyon Bakanlığı Arasında Gençlik ve Spor Alanlarında 2020-2023 Yılları İçin İşbirliği Programı imzalandı.

Bakan Kasapoğlu daha sonra Özbekistan Cumhuriyeti Beden Eğitimi ve Spor Bakanı Nabiev Dilmurod ile heyetler arası görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Özbekistan Cumhuriyeti Beden Eğitimi ve Spor Bakanlığı Arasında Spor Alanında İşbirliği Mutabakat Zaptı imzalandı. - ANKARA

https://www.sondakika.com/ 22.02.2020

 

  
142 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113