Hava Durumu
BÜYÜK ANADOLU BİRLİĞİ KONFEDERASYONU ÖDÜL TÖRENİ

Büyük Anadolu Birliği; Anadolu'daki tüm dernekleri tek çatı altında toplayarak, 1200 derneği bir araya getiren Türkiye’nin ileri gelen sivil toplum örgütlerinden biridir.

Düzenlediği etkinliklerle kamuoyunun dikkatini çeken Birlik; üye derneklerinden hiçbir ücret almıyor,  yaptığı etkinliklerle; ülke içinde başarılarıyla öne çıkan isimlere yılın ödüllerini veriyor.

Birçok organizasyona imza atan Büyük Anadolu Birliği, şimdiye kadar birçok kuruluşun yapmadığı bir etkinliği daha gerçekleştirdi.

Türkiye’de; bilim, kültür, sanat, spor, siyaset ve diğer ülkeler ile işbirliğine katkı sağlayan 200 yakın kişiyi ve üye Dernek Yöneticilerini Ankara dan otobüslerle dört gün tatil için; Antalya/Kaş  Patara’da adeta kampa götürdü. Tarihi ve turistik yerlerden; Kalkan, Kaş, Saklı Kent, Patara harabeleri ve çevreyi gezen grup kısada olsa güzel bir tatil yaptılar.

01 Haziran akşamı Patara da ki beş yıldızlı Dilruba Marinem Resort Hotel de yapılan törende ödül sahipleri plaketlerini aldılar.

Türkiye Özbekistan arasında bir kültür köprüsü olan; ödül töreni programı çerçevesinde ÖZBEKİSTAN TURİZM REHBERİ kitabını imzalayan Özbekistan Uluslararası Altın Miras Vakfı Türkiye Temsilcisi Sn. Süleyman Merdanoğlu, Büyük Anadolu Birliği Konfederasyonu Genel Başkanı Sn.Yusuf ÇELİK’den ödülünü alanlar arasındaydı.

  
3358 kez okundu

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87655.9000
Euro6.52106.5471